• Свеж
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Полу-Цврст Синџир На Јаже

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Полу-Цврст Синџир На Јаже

DEN 1440.00

Стока
Во продавницата

Подигнете го вашиот стил со оваа шармантна нараквица со синџир од 10 каратно жолто злато. Со висока полирана завршница за луксузен сјај, оваа нараквица долга 7 инчи и широка 3мм безбедно се прицврстува со затворач од јастог. Оваа полу-цврста нараквица прави совршен додаток на секоја колекција накит.Метална Тежина : 1,22 Грама Накит Тип : Финебраклет Стил : Јаже Синџир Нараквица Финиш : Висок Полски Пол : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Златно Злато Карат : 10 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 7-инчен x 3mmsolidy вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Перу 10 Каратно Жолто Злато, Полиран, Полу-Цврст, Јастог Канџа.

Карактеристики на производот

Поврзани производи