• Свеж
Пластични Галон Саксија Цвет Саден Сад Кошница Расадник Тенџере Балкон Декорација

Пластични Галон Саксија Цвет Саден Сад Кошница Расадник Тенџере Балкон Декорација

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Спецификации : . Таа е направена од регенерирана пластика. Тој е издржлив и не е лесен за деформација. Има одлична стабилност под различни средини. Постојат неколку продавници на дното, овозможувајќи им на растенијата да дишат. На дното има послужавник за да се спречи истекување на вода. Име На Предметот : Саксија. Материјал : Пластика. Карактеристики : Отпорен На Топлина, Толеранција на Студ, Со Излези За Воздух. Детали За Големината : . 0,5 Галон : 12см х 9,5 см х 13см/4,72 х 3,54 х 5,12 (Прибл.). 1 Галон : 15,8 см х 12,5 см х 17см/6,3 х 4,72 х 6,69 (Прибл.). 1,5 Литри : 18см х 14,8 см х 19см/7,09 х 5,91 х 7,48 (Прибл.). 2 Литри : 22,6 см х 18,3 см х 21,2 см/9,06 х 7,09 х 8,27 (Прибл.). 3 Галони : 23,8 см х 20см х 25,6 см/9,45 х 7,87 х 10,24 (Прибл.). 5 Галони : 27см х 22см х 30,5 см/10,63 х 8,66 х 11,81 (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Саксија. 1 х Фиока таа е направена од регенерирана пластика. Тој е издржлив и не е лесен за деформација. Има одлична стабилност под различни средини. Постојат неколку продавници на дното, овозможувајќи им на растенијата да дишат. На дното има послужавник за да се спречи истекување на вода.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Подплуг Женски Обични Дуксери Врвки За Влечење Со Долги Ракави Лесен Дуксер Со Качулка Копче Лабави Врвови За Пуловер

Нашиот ПОДПЛУГ содржи широк спектар На Есенска Зима; Пролетен Материјал : 100% Полиестер Боја : Повеќебојн

DEN 0.67

Капсула Случај Компатибилен со iPhone Pro Ma [Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола За Заштита

Оваа Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола Заштитен Црн Капак На Куќиште

DEN 1279.20

Каишек Пластични Хард Школка Случај Компатибилен-Објавен MacBook Pro 16 Модел На ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Допир: Серија На Растенија

Mac Book Pro 16 " Капакот На Случајот (20202019)е само За Моделот Број А2141 Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел...

DEN 1.00