• Свеж
Дезед Велигденски Украси Клиренс Велигденски Гноми Декорација На Зајаче Џуџеста Безлична Кукла Кадифен Зајак Кукла Деца Разнобојни Б

Дезед Велигденски Украси Клиренс Велигденски Гноми Декорација На Зајаче Џуџеста Безлична Кукла Кадифен Зајак Кукла Деца Разнобојни

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Донесете ја вашата среќа и заштитете го семејството од зло и несреќа. ШИРОКА ПРИМЕНА : Одличен подарок за вашиот празничен сезонски декор. Идеален за надворешна, домашна, забава, двор, градина, тревник, двор, декорација на тремот и многу повеќе. велигден туш завеса; велигден чаршав; велигденски корпи за деца; велигденски позадини за фотографија; велигденски играчки; велигденски орнаменти за дрво; велигденска недела; велигденски нивоа на послужавник декор; пластични велигденски јајца; велигденски подароци; велигденска облека бебе девојка; велигденски светла; велигденски секачи за колачиња; украси за велигденски дрвја; велигденски обетки; навлаки за велигденски перници; велигденска корпа за полнење; велигденски украси на отворено. велигденски украси за домот; велигденски украси за домот На Забави велигденски украси на Отворено; велигденски украси во затворени простории; велигденски украси за домот на отворено; велигденски украси за домашно стакло; трпезна плоча велигденски украси; велигденски украси зајаче; велигденски украси за дрво; велигденски украси под 2 долари; велигденски украси; велигденски декор; велигденски декор; велигден. Светла Боја и Совршена Големина : Овие Велигденски зајачиња гноми имаат три бои на розова, жолта, зелена и сина боја.Велигден Гноми Зајаче Декорација 40см Џуџе Безлична Кукла Кадифен Зајак Кукла Детскикарактеристики : Материјал : Рачно Изработен кадифен шведски гном е направен Од Неткаен + ПП + Пената и плетена ткаенина, без мирис, издржлив, мек и удобен.Пакетот вклучува : 1 х Велигденски Гноми Зајаче Совршен Одмор Украси : орнаменти многу различни стилови шема, која може да додадете празнична атмосфера и да се направи вашиот божиќ партија незаборавни.Забелешка : Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја можеби е малку поинаква од бојата на сликата. Овие се совршени за украсување дом, маси, софи, полици за книги, полици, камини, двор, камин. Тие носат торби со бонбони во рацете, кои изгледаат многу слатко. Секоја кукла доаѓа со бела брада уши.

Карактеристики на производот

Поврзани производи