• Свеж
Мултифункционален Триаголник Дупчалка Керамички Ѕид Стакло Дупка Машина

Мултифункционален Триаголник Дупчалка Керамички Ѕид Стакло Дупка Машина

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Детали : *Изработени од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*точка На Центрирање - за прецизно капе и добар водич*Остри рабови - за повеќенаменско дупчење на гипс картон, тули, плочки, дрво, алуминиум и лим*2 дизајн на флејта-за подобро вадење прашина за дупчење*може да се инсталира во рачна вежба, електрична вежба, вежба за клупа за да се обезбеди непречено и прецизно дупчење во керамичка плочка, стакло, ѕид од тули, дрво и итн Спецификација : *боја : црна*материјал : Карбид*Дијаметар : 6/8/10/12мм*должина : 150мм - 200мм.(прибл)*количина : 1пц пакет содржина : 1пц * триаголник вежба битсноте : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. BLUESON 1pc 6/8/10/12 Mm Мултифункционален Триаголник Вежба Малку Керамички Ѕид Стакло Дупка Машина. Нашиот предмет е изработен од издржлив материјал, со отпорни на ' рѓа и издржливи карактеристики, погоден за внатрешна и надворешна употреба и може да ја одржува својата убавина долго време. Нашиот предмет е погоден за различни прилики, како што се куќи, вили, хотели и улици, додавајќи модерен допир на вашиот домашен декор. Само користи едноставен и лесен за разбирање метод за инсталација, без потреба од професионални алатки, правејќи ја инсталацијата ветре и ви обезбедува попријатно искуство за купување. Ние сме посветени да ви обезбедиме висококвалитетни производи и одлични услуги, правејќи го вашето шопинг искуство попријатно и задоволувачко.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Елитен Гурмански Макси-Матичен Електричен Шпорет За Ориз Со Внатрешно Тенџере Од Нерѓосувачки Челик Прави Супи, Чорби, каша,

Дали знаевте дека шпоретот за ориз е оригиналниот мултишпорет? Елитниот Гурмански 10чаша Луксузен Шпоре

DEN 959.84

Каишек Пластични Хард Школка Случај Компатибилен-Објавен MacBook Pro 16 Модел На ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Допир: Серија На Растенија

Mac Book Pro 16 " Капакот На Случајот (20202019)е само За Моделот Број А2141 Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел...

DEN 1.00