• Свеж
Ангел Љубов Дама Ѓердан Приврзок Ѓердан Накит Подарок Годишнина Подарок Роза Злато

Ангел Љубов Дама Ѓердан Приврзок Ѓердан Накит Подарок Годишнина Подарок Роза Злато

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Ангел Љубов Дама Ѓердан Приврзок Ѓердан Накит Подарок Годишнина Подарок Опише : € Материјал : легура, сребрена, кристал. Ѓердан врежан со кристали и кристали, 1 парчиња ѓердан за приврзоци, минималистички стил, мал ѓердан за приврзоци.●Спецификации : овој ѓердан има различни бои : злато, розово злато, сребро за избор.€Значење : ова е најновиот ѓердан со приврзок дизајниран во 2021 година. Приврзокот усвојува уникатна структура во облик на срце, симболизирајќи взаемна љубов. Вие секогаш ќе бидете личноста што најмногу ја сакам во моето срце! Прославете го семејството, сопругите, ќерките, внуките, жените и девојчињата, мајките, пријателите, дајте и до знаење дека ќе ги сакате засекогаш со овој елегантен приврзок.●Одлични подароци : идеални подароци За Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, дипломирањето, подароците за годишнината, невестинските подароци или други што сакате да бидете незаборавни.€ Појавување : комбинацијата на кристали во форма на срце додава неодолива брилијантност на вашиот дневен фустан. Овој подарок За Денот На Мајката за дами е совршен за спарување со вечерни фустани, коктел фустани, венчаници или кошули и jeans.In на крајот ќе добиете : 1x ѓердан € Увезени. ● Материјал : Изработен од нетоксичен материјал, без никел и без олово, без штета на кожата. ● Фин дизајн : Уникатен фактор на дизајн кој одговара на уникатен вас. ● Нашиот убав ѓердан е погоден многу прилики, итн забава, свадба, церемонија, дипломирање, запознавање и вокација. € ®100% Гаранција За Задоволство ● ние Сме посветени на обезбедување на секој клиент со крајно позитивно искуство за купување! Ако има проблем со големината на производот или која било друга причина што не сте задоволни со нашиот производ, затоа само стапете во контакт и ќе ви помогнеме без проблеми, без проблеми!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Женски Долна Облека Долна Облека Ноќница Мода Долна Облека Шиење На Телото Вез Длабок В Прашка За Вратот Боди Жени Модна Жена

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 78см / 30.71" Половината : 68см / 26.77" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 80см / 31.50" Пол�

DEN 223.84

Каишек Пластични Хард Школка Случај Компатибилен-Објавен MacBook Pro 16 Модел На ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Допир: Серија На Растенија

Mac Book Pro 16 " Капакот На Случајот (20202019)е само За Моделот Број А2141 Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел...

DEN 1.00