• Свеж
Тајмгард Тинејџерски Девојки Дуксер Со Качулка Женски Долги Ракави Вратоврска Боја Дуксери Врвови Џеб Пуловер, Портокал, ХХЛ

Тајмгард Тинејџерски Девојки Дуксер Со Качулка Женски Долги Ракави Вратоврска Боја Дуксери Врвови Џеб Пуловер, Портокал, ХХЛ

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Женски Лесни Долги Ракави Обични Врвови со Качулка со Качулка . . Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. . Карактеристики : . ❥ Материјал : памук совршен за секојдневна, забава, плажа, клуб, секојдневно носење❥Дуксерите Со Леопард Принт Пуловер Се погодни за цела сезона.можете да го носите сите години за да се спарите со пар со различни фармерки, здолништа и хеланки. . . . Информации за производот : . . Пол : Жени. . Должина : редовно. . Стил : Секојдневен,моден. . Повод : Секојдневно, Секојдневно. . И миењето раце и машинското перење е ВО РЕД. . Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови. . Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Дизајн на дуксер со пуловер, долги ракави, тркалезен врат, цврста боја, секојдневен стил, лабаво вклопување, ве прави модерни и удобни и дуксер неопходен за женска гардероба. Материјалот на овој дуксер се чувствува толку мек покрај вашата кожа, Не прилепен, подебел од маица и не премногу густ.Може да носите со маица внатре или како слој На Врвот со палтото и јакната во зима. Врв за пуловер со долги ракави за удобно носење. женските дуксери се изработени со висококвалитетна ткаенина, дише, лесна, мека, пријателска за кожата, што ќе ви донесе удобно Искуство со Полнење. Женски моден дуксер, можете да ги спарите овие дуксери со екипаж со фармерки, тексас шорцеви, хеланки, патики или потпетици за да го комплетирате секојдневниот изглед. Лесните и удобни дуксери се совршен избор за секојдневно, забава, училиште, одмор, канцеларија, работа, дом, состанок, клуб, ноќно излегување, салон или како подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, ќерка или пријател.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Елитен Гурмански Макси-Матичен Електричен Шпорет За Ориз Со Внатрешно Тенџере Од Нерѓосувачки Челик Прави Супи, Чорби, каша,

Дали знаевте дека шпоретот за ориз е оригиналниот мултишпорет? Елитниот Гурмански 10чаша Луксузен Шпоре

DEN 959.84