• Свеж
Трговска Марка Ликовна Уметност Дестинација 2 Платно Уметност Од Фенер Прес

Трговска Марка Ликовна Уметност Дестинација 2 Платно Уметност Од Фенер Прес

DEN 704.00

Стока
Во продавницата

Уметник : Фенер Прес Предмет : Пејзаж : Американски Традиционален Тип На Производ : Уметност Завиткана Во Галерија, ова подготвено за закачување, уметничко дело завиткано во галерија има постер за патување што го претставува Националниот Парк Јелоустоун, кој прикажува сцена од дестинацијата.Гикли (џи-клеј) е напреден процес на печатење за создавање висококвалитетни репродукции на ликовна уметност. Достижната извонредност што ја овозможува графиката На Гикли ја прави репродукцијата практично неразлична од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање На Гикли од галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија заврши е метод на истегнување на платно на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува без рамка презентација на готовата слика. Фенер Притиснете "Дестинација 2" Платно Уметност.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Ступел Индустрии Гроздобер Видови Печурки Дијаграм Пејзажно Сликарство Уметност Со Црна Рамка Печатење Ѕидна Уметност

Додадете димензија во секоја просторија со нашите Уметнички Дела Во Рамка Со текстура Нашите уметнички

DEN 431.84

Бајкосин Карго Панталони Жени Широки Ј2К Врвки За Влечење Еластични Панталони Со Низок Струк Со Џебови Падобрански Панталони

Панталони Со Падобран за жени се изработени од ткаенина, погодни за носење, погодни за кожата, меки, удоб

DEN 388.64

Gogroove Audiohm iD Слушалки За Слушалки Со Микрофон Без Раце, Изолација На Бучава И Вклучена Кадифена Торба За Носење, Црвена

Gogroove audiohm i DXслушалки со Микрофон Клучни Карактеристики И Придобивки : Зачудувачки аудио и ненадмината у

DEN 385.76