• Свеж
&Т Издаваштво Инсул-Руно Метализирано Изолирано Поврзување-27 Х45

&Т Издаваштво Инсул-Руно Метализирано Изолирано Поврзување-27 Х45

DEN 559.84

Стока
Во продавницата

ИЗДАВАШТВО ц & Т-Инсул-Руно Метализирано Милар Изолирано Поврзување. Совршено изолирано поврзување за шиење кеси за ручек, ракави за шишиња со вода, вреќи за пазарење, белезници за рерна, држачи за садови, навлаки за тепсија, навлаки за даски за пеглање и многу повеќе! Метализираниот милар е слоевит помеѓу полиестерското руно за да создаде висококвалитетна бариера што ја рефлектира топлината или студот, плус е многу флексибилен и лесен за шиење! Откако ќе се зашие во проект што може да се пере во машина и може да се исуши без гроздобер! Овој пакет содржи еден Лист Од 27х45 инчи Инсул-Руно. Произведено во САД. ИЗДАВАШТВО ц & Т-Инсул-Руно Метализирано Милар Изолирано Поврзување. Откако ќе се зашие во проект што може да се пере во машина и може да се исуши без гроздобер!. Овој пакет содржи еден Лист Од 27х45 инчи Инсул-Руно. Произведено во САД.

Карактеристики на производот

Поврзани производи