• Свеж
Крејола Брои Оригинални Рефус Маркери, Црвено

Крејола Брои Оригинални Рефус Маркери, Црвено

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Резервирајте залихи со Обележувачите На Крајола Во Броење од 12. Секоја кутија содржи 12 инструменти за пишување во широк стил на линија што можат да се користат за презентирање часови или да им овозможат на децата да ги цртаат и обојат своите мисли на хартија. Овие оригинални црвени маркери 58-7700-038, се опремени со капаче за идентификација на боја што лесно одговара на секое парче, обезбедувајќи цврсто и сигурно затворање. Овој пакет ви овозможува брзо складирање на бои потребни за вашиот дом или училишни активности. Крејола 12-Брои Оригинални Рефус Маркери, Црвена, 58-7700-038 : Кутија од 12 црвени Креола маркери. Погоден за предавање часови. Им обезбедува на децата додатоци што им се потребни за цртање и боење. Лесен за употреба за деца и возрасни. Боја-идентификување капа. Широка линија маркери. Сино маркер пакет за училиште или домашна употреба. Училница материјали.

Карактеристики на производот

Поврзани производи