• Свеж
Беркли Ц-Серија Крапи Врти Прачка

Беркли Ц-Серија Крапи Врти Прачка

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Од уникатната шема на скалата на крапи до високиот врв, беркли Ц-Серијата crappie Pro е специјално дизајнирана за техники на џигирање и местење пајаци. Развиен со Цврст Врв Од Јаглеродни Влакна за дополнителна издржливост и чувствителност.Карактеристики : - 24 Тони јаглеродни Влакна-јаглеродните графитни влакна создаваат помала тежина и чувствителна прачка празно - Ева Моќ Зафат -onomономски дизајниран за поголема контрола и помал замор-Водичи За Вметнување Титаниум Оксид - Издржлив, висока јачина-до-тежина титаниум оксид вметнете водичи од нерѓосувачки челик-Заострена Задна Рачка - задна рачка Во Облик На Ѕвонче За безбедно поставување на држачот за прачкикарактеристики : -Техника : Предење - должина : 11' - Број На Парчиња : 2 - Моќност : светлина - акција : умерена брза линија рејтинг : 4 - 12 фунти - Празен Материјал : јаглеродни Влакна - рачка материјал : ева - Кука Чувар : Да - Број На Водичи : 10 (вклучувајќи совет) беркли ц - серија крапи про Врти Прачка.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Nillight 18w LED Работа Светлина Бар Рамна Планината Поплава Светла Резервна Копија Задниот+Предниот Браник Led Светла За КАМИОН

Спецификација : 4 парчиња 18 W LED Работа Светлина Бар LED Моќ : 18w (6 x 3 W ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ LED ) Зрак Шема : Поплава

DEN 431.68