• Свеж
Кикоман Понзу Вар Пластика Фс Шише, Оз

Кикоман Понзу Вар Пластика Фс Шише, Оз

DEN 89.28

Стока
Во продавницата

Создадете автентични Јапонски јадења со Ова Шише Кикоман Понзу Вар Пластика ФС. Може да се додаде во морска храна, месо на скара и зеленчук за прскање со солен вкус. Шишето со вар може да се користи и за преливи и сосови. Има рамнотежа на солени, лути и слатки вкусови за подобрување на широк спектар на храна. Кикоман Понзу Вар Пластика Фс Шише, 64 мл : Понзу цитрус сос За Јапонски јадења. Додава солен вкус на морска храна, месо на скара и зеленчук. Може да се користи и за преливи и сосови. Има идеална рамнотежа на солени, лути и слатки вкусови. Доаѓа во шише лесно за истурање.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Powerstop KOE PSBKOE ЗАДЕН ДНЕВЕН ВОЗАЧ КОЧНИЦА КОМПЛЕТ Одговара изберете: ФОРД МУСТАНГОТ КОБРА СВТ, 1996 - ФОРД МУСТАНГОТ КОБРА

Powerstop ЗАДЕН ДНЕВЕН КОМПЛЕТ ЗА СОПИРАЊЕ На ВОЗАЧОТ Powerstop KOE1306 PSBKOE1306 ЗАДЕН ДНЕВЕН КОМПЛЕТ ЗА СОПИРАЊЕ На ВО

DEN 3.33

Nillight 18w LED Работа Светлина Бар Рамна Планината Поплава Светла Резервна Копија Задниот+Предниот Браник Led Светла За КАМИОН

Спецификација : 4 парчиња 18 W LED Работа Светлина Бар LED Моќ : 18w (6 x 3 W ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ LED ) Зрак Шема : Поплава

DEN 431.68