• Свеж
Глам Мода Домашна Опрема За Вежбање Модерна Внатрешна Рамка Сликарство Уметнички Отпечатоци

Глам Мода Домашна Опрема За Вежбање Модерна Внатрешна Рамка Сликарство Уметнички Отпечатоци

DEN 1199.84

Стока
Во продавницата

Сите Наши Уметнички Отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 13 х 0,5 х 19 Инчи-Оваа Преголема Верзија е 40% Поголема од Нашиот Стандард. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн Од Зивеи Ли.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Женски Долна Облека Долна Облека Ноќница Мода Долна Облека Шиење На Телото Вез Длабок В Прашка За Вратот Боди Жени Модна Жена

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 78см / 30.71" Половината : 68см / 26.77" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 80см / 31.50" Пол�

DEN 223.84