• Свеж
Клевит Крајслер Пас & Трк 2.2 Л 2.5 Л Цил 1981-Главен Сет На Лежишта

Клевит Крајслер Пас & Трк 2.2 Л 2.5 Л Цил 1981-Главен Сет На Лежишта

DEN 1664.00

Стока
Во продавницата

Clevite Chrysler Помине & Trk 135 2.2 L 153 2.5 L 4 Cyl 1981-93 Главниот Имајќи Го Поставите Clevite Chrysler Помине & Trk 135 2.2 L 153 2.5 L 4 Cyl 1981-93 Главниот Имајќи Го Поставите Се Вклопува Одберете : 1989-1993 CHRYSLER LEBARON 4 Cyl 2.5 L 1982-1988 CHRYSLER LEBARON 4 Cyl 2.2 L 1989-1995 DODGE ДАКОТА 4 Cyl 2.5 L 1981-1989 DODGE ОВЕН 4 Cyl 2.2 L 1981-1989 ПЛИМУТ ПОТПИРААТ 4 Cyl 2.2 L 1981-1990 ПЛИМУТ ХОРИЗОНТ 4 Cyl 2.2 L 1981-1990 DODGE OMNI 4 Cyl 2.2 L 1989-1990 CHRYSLER ТЦ 4 Cyl 2.2 L 1989-1995 ПЛИМУТ ПРИЗНАНИЈА 4 Cyl 2.5 L 1988-1995 DODGE КАРАВАН 4 Cyl 2.5 L 1989-1995 DODGE ДУХ 4 Cyl 2.5 L 1989,1991-1993 DODGE DAYTONA 4 Cyl 2.5 L 1988-1995 ПЛИМУТ ВОЈАЏЕР 4 Cyl 2.5 L 1982-1984 DODGE ДИВЕЕЊЕ 4 Cyl 2.2 L 1983-1986 DODGE 600 4 Cyl 2.2 L 1987-1990,1992-1994 DODGE СЕНКА 4 Cyl 2.2 L 1991 DODGE СЕНКА 4 Cyl 2.5 L 1987-1994 ПЛИМУТ SUNDANCE 4 Cyl 2.2 L 1984-1987 CHRYSLER њујоркер 4 Cyl 2.2 L 1984-1987 DODGE DAYTONA 4 Cyl 2.2 L 1988,1990 CHRYSLER DAYTONA 4 Cyl 2.5 L 1984-1986 CHRYSLER ЛАСЕРСКИ 4 Cyl 2.2 L 1985-1988 DODGE LANCER 4 Cyl 2.2 L 1987-1988 DODGE ДАКОТА 4 Cyl 2.2 L 1987-1988 ПЛИМУТ CARAVELLE 4 Cyl 2.5 Л и повеќе - додадете го вашето возило на нашите одговара елемент за да се провери.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Женски Долна Облека Долна Облека Ноќница Мода Долна Облека Шиење На Телото Вез Длабок В Прашка За Вратот Боди Жени Модна Жена

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 78см / 30.71" Половината : 68см / 26.77" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 80см / 31.50" Пол�

DEN 223.84