• Свеж
Дизни Девојки Замрзнати Влечки-Сини, 11-12

Дизни Девојки Замрзнати Влечки-Сини, 11-12

DEN 175.68

Стока
Во продавницата

Дизни Девојки Замрзнати Влечки. Овие влечки се направени од висококвалитетни материјали. Тие се лесни и меки. Замрзнатите влечки за девојки прават совршен подарок. Тие се удобни, забавни и многу достапни. . Земете го вашето малечко свој пар или купете го за пријател! Дизни куќа чевли додадете малку забава за спиење! Овие Дизни Замрзнати 2 Влечки За Принцези се официјално лиценциран производ. Дизајнирани со нејзините омилени принцези Елса и Ана, овие прекрасни влечки за детска куќа се совршени за да го загреат вашето мало девојче цела зима. Меки, удобни, одлично вклопување и одличен квалитет, овие влечки се задолжителни за купување за сезоната на празници!. УДОБНОСТ : Конструирана со меки, удобни, кадифни материјали за да ги одржува нозете цврсти и здрави. Мекиот влошка Од Вештачко Крзно и горниот дел обложен со крзно обезбедува удобност при секој чекор. Направено со лесни издржливи материјали за дишење кои ќе ви помогнат да се чувствувате свежо и удобно, но исто така ја прави да се чувствува убаво и кралско како нејзините омилени принцези!. ЛЕСНО ВКЛОПУВАЊЕ : Толку лесно се лизга право во овие и совршено за децата и бебињата сами да продолжат. Совршено сигурно и цврсто вклопување со надворешен ѓон што не се лизга, помагајќи им на децата да одат и да трчаат со голема влечна сила. Совршено вклопување со одлични Замрзнати отпечатоци!. БОИ И ГОЛЕМИНИ : Повеќе варијации за избор, одлични за купување повеќе бои за да имате различни опции. Практично двојна големина достапна за мали деца и мали деца. Девојче големини 5-6 Дете, 7-8 Дете, 9-10 Дете И 11-12 Мало Дете. Одлично за носење на забави во пижами, спиење или во спалната соба! Сините и Виолетовите бои изгледаат убаво и пријатно, таа ќе се чувствува како кралица и нема да сака да ги соблече!. СОВРШЕНО : Совршено за носење дома во зима и одличен подарок за вашата ќерка, внука, внука или мали девојчиња за Празници, Божиќ, Роденденски Забави, дипломирање или специјални настани. Измешајте и совпаѓајте со толку многу тимови, одлично за носење со Нејзините Пј! Удобен изглед Со нејзините омилени принцези Елса И Ана, кој сигурно ќе и стави насмевка на лицето!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Nillight 18w LED Работа Светлина Бар Рамна Планината Поплава Светла Резервна Копија Задниот+Предниот Браник Led Светла За КАМИОН

Спецификација : 4 парчиња 18 W LED Работа Светлина Бар LED Моќ : 18w (6 x 3 W ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ LED ) Зрак Шема : Поплава

DEN 431.68