• Свеж
Ноќта на вештерките женски 6 Платформа Сандала Со Метал

Ноќта на вештерките женски 6 Платформа Сандала Со Метал

DEN 639.84

Стока
Во продавницата

Некаде се случува забава. И кога ќе го најдете, погрижете се да ја ставите најдобрата нога напред. Оваа неверојатно симпатична 6" Платформа Сандала Со Златен Украс Може да помогне. Класичната црна лакирана кожа би изгледала убаво самостојно, но тоа е моделот на златни листови што ги става овие потпетици на сосема друго ниво. Ноќта на вештерките женски 6" Платформа Сандала Со Метал.

Карактеристики на производот

Поврзани производи