• Свеж
Зебко Носорог Тврд Крст-Ткаат Сјај Врти Риболов Прачка, 7-Нога 2-Парче Прачка

Зебко Носорог Тврд Крст-Ткаат Сјај Врти Риболов Прачка, 7-Нога 2-Парче Прачка

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Уште во 1980-тите, легендарната серија прачки На Носорози На Зебко беа изградени врз репутација на прифатлива цврстина. И сега втората генерација позната како rhino toagh rods се поддржани со 10-годишна гаранција која е посилна од повеќето прачки во својата класа. Цврстината започнува на врвот со тежок нерѓосувачки водич кој ќе се покаже застрашувачки каде злоупотребата и кршењето имаат тенденција да се случуваат најчесто, а движењето надолу по празното наоѓа водичи за линии кои се супер цврсти, но свилени мазни за слободен проток на линии. Брутално-цврстото празно е изработено од конструкција со вкрстено ткаење и неизшкуркано за поцврст, постабилен дизајн со празно прачка. Зебко Носорог Цврст Крос-Ткаат сјај врв Врти Риболов Прачка, 7-Метарски 2 - Парче Прачка : МОЌНА ПРАЧКА : Носорогот Тешко Се Врти Прачка е 7 ' тешки риболов прачка која има 6 водичи + врвот, вграден во кука чувар, и удобен ева рачка за да ви риболов во текот на целиот ден. СИЛНА И СТАБИЛНА : Цврстината започнува на врвот на оваа прачка со тежок нерѓосувачки водич што ќе се покаже застрашувачки каде злоупотребата и кршењето имаат тенденција да се случуваат најчесто. Движејќи се надолу, празното наоѓа цврсти водичи кои се свилени мазни за слободен проток на линијата. СИГУРЕН : брутално-цврстото празно на Цврстата Прачка На Носорогот е изработено од конструкција со вкрстено ткаење и неизшкуркано за поцврст, постабилен, празен дизајн со прачка поддржан од 10-годишна гаранција. РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : со можност за држење линија 6-14 килограми и мами со тежина од 1/8-5/8 унци, оваа прачка е особено идеална за насочување кон вашите омилени средни видови како што се перде и бас! Поставете нов златен стандард за постигнување риболов со Носорог. ДОВЕРЛИВ : Од 1954 Година, Брендовите Зебко им помогнаа на луѓето да уживаат и да го откријат отворено преку риболов. Прачките за носорог зебко се оправдани за период од десет (10) години од датумот на оригинално купување на мало против дефекти во изработката и/или материјалите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи