• Свеж
Замена Светилка И Домување За HITACHI HCP-Проектор

Замена Светилка И Домување За HITACHI HCP-Проектор

DEN 1199.84

Стока
Во продавницата

Нова резервна Светилка и Домување за следните модели На Хитачи : HCP-2600 X. овој модул може да биде достапен и со инсталирана Оригинална сијалица.(Ве молиме глувчето повеќе за детали). . . Спецификации Светилка. . Спецификации. Податоци. . Производ Код. HCP-2600 X. Тип На Дел. Светилка и Домување. . Гаранција. 90 Дена. . Состојба. Ново. . Тип На Светилка. Оригинална Серија. . Достапни Попусти. Обем, Образовни, Големопродажни Сметки. . . Замена Светилка И Домување за ПРОЕКТОРОТ HITACHI HCP-2600 X.

Карактеристики на производот

Поврзани производи