• Свеж
Живописни Душеци За Рамки За Слики Без Жолта Киселина Со Бело Јадро Исечени За Слики -

Живописни Душеци За Рамки За Слики Без Жолта Киселина Со Бело Јадро Исечени За Слики -

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Нашите матбори Без Киселина се 4-слоеви и имаат Бело Јадро. Со вкупна големина од 16" х 16", овие душеци совршено се вклопуваат во 16" х 16" рамки. Секоја подлога е исечена за да ги подобри вашите фотографии од 12" х 12". Вистинската големина на отворање на подлогата е 11,5" х 11,5 " инчи, така што може безбедно и безбедно да ја прикаже вашата фотографија од 12" х 12", уметнички дела, игла, знак, итн. Вклучува поддршка и кеси. 10-Пакет w/ Подлоги И Јасни Кеси. Ќе добиете 10 Индивидуални Душеци, Подлоги и Чанти. Киселина Слободен, Бело Јадро 4-Слоја Душеци. Вкупна Големина 12 "х 18" - Наклон Сече Отворање Големина од 10,5 "х 13,5" за 11" х 14 " Слика. Поддршка и Јасни Кеси се вклучени со оваа опција.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Warners® Блажен Бенефиции Копа-Слободен Удобност Бенд Со Беспрекорна Водат Безжична Лесно Наредени Удобност Градник RM0911W

Смири се Чувајте го удобно Дизајниран да одговара на вашата форма со ткаенина за истегнување, Овој Блаж�

DEN 2.33