• Свеж
- Добар Готви Мини Торба Клипови, Избрани Боиa

- Добар Готви Мини Торба Клипови, Избрани Боиa

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Пакет од 3 ЗА УПЦ : 076753119917 Опис На производот овие атрактивни мини клипови ги запечатуваат вашите закуски за да ја зачуваат свежината подолго и може да се користат за повеќе домаќинства, како што се белешки, купони или места за готвење. Карактеристики гумени текстура така што нема да се лизне во вашата рака, ниту пак 3 Пакет-Добар Готви 2 Мини Торба Клипови, Избрани Бои 1.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Nillight 18w LED Работа Светлина Бар Рамна Планината Поплава Светла Резервна Копија Задниот+Предниот Браник Led Светла За КАМИОН

Спецификација : 4 парчиња 18 W LED Работа Светлина Бар LED Моќ : 18w (6 x 3 W ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ LED ) Зрак Шема : Поплава

DEN 431.68

Подплуг Женски Обични Дуксери Врвки За Влечење Со Долги Ракави Лесен Дуксер Со Качулка Копче Лабави Врвови За Пуловер

Нашиот ПОДПЛУГ содржи широк спектар На Есенска Зима; Пролетен Материјал : 100% Полиестер Боја : Повеќебојн

DEN 0.67