• Свеж
Мираж Миленичиња Производи Кожа Цветни Куче Јака, Жолта, XL

Мираж Миленичиња Производи Кожа Цветни Куче Јака, Жолта, XL

DEN 113.92

Стока
Во продавницата

Ова Е Цветната Кожна Јака Со Жолта Големина на цвеќиња. Квалитет направен дизајн и класичен јака. Оваа јака помага вашето домашно милениче да биде безбедно и во исто време обезбедува стилски начин да ги покажете информациите на вашето домашно милениче. Ве молиме измерете го вратот на вашето домашно милениче и проверете ја нашата табела за големина (2-та слика) пред да нарачате. Ако вратот на вашето домашно милениче падне на линијата помеѓу големини, изберете го поголемиот! Оваа цветна кожна јака со големина на цвеќе е одличен предмет за цветни јаки од нашата колекција додатоци и облека за миленичиња По Намалена цена што не можете да ја пропуштите. Ново!. Колекција На Цвеќе. Јаки и Каишки. Вистинска Кожа. Велигден Миленичиња Резерви. НастаниПразници.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Gogroove Audiohm iD Слушалки За Слушалки Со Микрофон Без Раце, Изолација На Бучава И Вклучена Кадифена Торба За Носење, Црвена

Gogroove audiohm i DXслушалки со Микрофон Клучни Карактеристики И Придобивки : Зачудувачки аудио и ненадмината у

DEN 385.76