• Свеж
Црн БО EYН868А-ПБ-фт. Гигатру Категорија Масовно, Црвено

Црн БО EYН868А-ПБ-фт. Гигатру Категорија Масовно, Црвено

DEN 271.84

Стока
Во продавницата

Купете разни Видови Кабли за вашата опрема и инсталација по ниски цени и уживајте во непрекинат технички објект дома или канцеларија. Сите наши кабли се конструирани да бидат сигурни и издржливи и одговараат на различни апликации. Карактеристичниот е означен со чекори од две стапки, така што секогаш знаете колку ви останува. Спецификациибојка : Црвена Тежина : 27,65 фунти-ШКУ : SYBA14856 Состојба : Сосема Ново. Количина На Пакетот : 1. Гигатру 550 Мачка.6 Масовен Кабел-Гола Жица-Гола Жица - 1000 стапки-Црвена. EYН868А-ПБ-1000.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Nillight 18w LED Работа Светлина Бар Рамна Планината Поплава Светла Резервна Копија Задниот+Предниот Браник Led Светла За КАМИОН

Спецификација : 4 парчиња 18 W LED Работа Светлина Бар LED Моќ : 18w (6 x 3 W ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ LED ) Зрак Шема : Поплава

DEN 431.68