• Свеж
Warners® Блажен Бенефиции Копа-Слободен Удобност Бенд Со Беспрекорна Водат Безжична Лесно Наредени Удобност Градник RM0911W

Warners® Блажен Бенефиции Копа-Слободен Удобност Бенд Со Беспрекорна Водат Безжична Лесно Наредени Удобност Градник RM0911W

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Смири се. Чувајте го удобно. Дизајниран да одговара на вашата форма со ткаенина за истегнување, Овој Блажен Бенефит Warners® lissful befies лесно обложен градник за удобност се одликува со едноставна, лесна големина. Добијте целодневна удобност широка долна лента што нема да копа и предни прилагодливи ремени. ТАБЕЛАТА со лесна ГОЛЕМИНА ја прави брза за да го пронајдете вистинското вклопување. Широката долна лента нема да копа за дополнителна удобност. Ремените се претвораат во вкрстени со лесни прилепувања. Практични предни прилагодливи ремени. Содржина на ткаенина-92% Најлон, 8% Спандекс.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Nillight 18w LED Работа Светлина Бар Рамна Планината Поплава Светла Резервна Копија Задниот+Предниот Браник Led Светла За КАМИОН

Спецификација : 4 парчиња 18 W LED Работа Светлина Бар LED Моќ : 18w (6 x 3 W ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ LED ) Зрак Шема : Поплава

DEN 431.68