• Свеж
Избор на родител Розова Ќебе Со Слон Љубов

Избор на родител Розова Ќебе Со Слон Љубов

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Изборот На Родителот Розова Ќебе Со Слон Љубов е совршен подарок пакет за вашиот мал пакет на радост. Овој мек и сладок комплет содржи печатено ќебе и мила животинска љубов што одговара. Материјалот на печатеното ќебе аловер е ултра кадифен и лесен за да го одржува бебето топло и пријатно додека се одмара, а разиграната координативна слонова љубов е дизајнирана да помогне да му обезбеди на вашето бебе сигурност и удобност. Дополнително, и ќебето и љубовта се перат во машина, нудејќи леснотија на грижа од ден на ден. Помогнете му на вашето малечко да се оддалечи во земјата на соништата за време на дремката Со Изборот На нашиот Родител Розова Ќебе Со Слон Љубов.Од 1998 Година, на Изборот На Родител му веруваат родителите низ целата земја да обезбедат квалитетни, достапни производи за бебиња. Ние нудиме широк спектар на производи, вклучувајќи пелени, марамчиња, тоалети, храна за бебиња, производи за хранење формули и бебиња. Со гаранција за квалитет за резервна копија на сите производи за бебиња, мали деца, новороденчиња и новороденчиња, Изборот На Родителите се грижи за потребите на вашето малечко за помалку. Избор на родител Розова Ќебе Со Слон Љубов : Симпатична и мека 2-во-1 кадифен ќебе и кадифен животински сет. Сетот вклучува 1 печатено ќебе и 1 соодветна животинска љубов. Розовото ќебе од 30" х 40 " содржи отпечаток од бели месечини и ѕвезди. Љубовта има карактер на мила слон во координирачки тонови. Замислен подарок за давање на новите родители во вашиот живот. Двете парчиња се направени од лесен и пријатен кадифен тоа е меко и нежно за кожата на бебето. Машина за перење за лесна нега.

Карактеристики на производот

Поврзани производи