• Свеж
Бабимов Бпа Бесплатни Чинии За Бебиња-Разновиден Сет На Чинии

Бабимов Бпа Бесплатни Чинии За Бебиња-Разновиден Сет На Чинии

DEN 303.84

Стока
Во продавницата

Комплет чинии за бебиња за да ја одржите храната на вашето бебе свежа. Ова е совршено решение за транспорт или чување на оброкот на вашето бебе. Капаците со завртки обезбедуваат херметички заптивка. Многу практично, овој комплет може да се стерилизира и е целосно безбеден за микробранова печка и машина за миење садови. Бпа слободен. Бабимов е посветен на нудење безбедни, квалитетни производи, сите сертифицирани од независни лаборатории. ПАКЕТ СО ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ И НАЈДОБРА ВРЕДНОСТ-Мутлисет кој содржи 24 контејнери и капаци, со мерни ознаки за совршен дел. БПА БЕСПЛАТНА И ЛЕСНА за ЧИСТЕЊЕ и СКЛАДИРАЊЕ - преработената чиста површина овозможува означување на контејнерите и лесно се чисти или стерилизира.

Карактеристики на производот

Поврзани производи