• Свеж
Насловна Платно Кожа Пеперутка Стол, 37 Л 27 W 16 D, Крем Кафеава

Насловна Платно Кожа Пеперутка Стол, 37 Л 27 W 16 D, Крем Кафеава

DEN 447.20

Стока
Во продавницата

Лр Дома Двобоен Платно Кожен Стол За Пеперутки, 37 "Л х 27" В х 16 " Д, Крем / Кафеава : : Домашниот стол За пеперутки во стилот На прашка комбинира стилски дизајн и функционално седење. Ова парче лесно се преместува од еден простор во друг со својата железна основа и отстранлив платнен кожен капак. Акцентирана со платно, кожата во ова парче зрачи со софистицирана рустикална аура совршена за тинејџерска соба, канцелариски простор или дополнителни седишта во вашата соба за игри. Lr Дома Платно Кожа Пеперутка Стол, 37 "l x 27" W x 16 " D, Крем / Кафеава. Платно и Кожа со Железни Нозе. Рачно изработени Во Индија. Идеално парче акцент за врзување декор заедно. Потребно Е Одредено Склопување; Вклучен Хардвер. Пакетот Вклучува : Железни Нозе и Кожа Платно Стол Покритие. Чисто Место; Хемиско Чистење доколку е потребно. Должина На Производот : 37 "Макс 21" Мин. Ширина На Производот : 27 "Макс 25" Мин. Висина На Производот/Висина На Купот : 37 "Макс 21" Мин. Длабочина На Производот : 16". Димензии на седиштето/Перницата : 28,5" W x 17" D x 40 " H. Ве Молиме Запомнете : сликите може да варираат поради разликите во компјутерските монитори, некои бои може малку да се разликуваат.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Nillight 18w LED Работа Светлина Бар Рамна Планината Поплава Светла Резервна Копија Задниот+Предниот Браник Led Светла За КАМИОН

Спецификација : 4 парчиња 18 W LED Работа Светлина Бар LED Моќ : 18w (6 x 3 W ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ LED ) Зрак Шема : Поплава

DEN 431.68