• Свеж
Рачно тафтувана Волна Злато Современ Апстрактен Вител Килим

Рачно тафтувана Волна Злато Современ Апстрактен Вител Килим

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Додадете елегантен и стил во секоја просторија со овој прекрасен рачно изработен килим. Кадифен И Издржлив Памучен Подлога Примарни материјали : Волна латекс : да висина На Купот : 0,5 Инчи Стил : Современа Примарна боја : Златни Секундарни бои : златна, беж, кафеава, зелена, мока и маслиново Модел : Апстракт . Квалитетна рачно тафтувана конструкција со памучна подлога. Еластична волна за еластичност. Елегантен Современ Стил. Зачудувачки Современ Модел. Квалитетна рачно тафтувана конструкција со памучна подлога. Еластична волна за еластичност. Елегантен Современ Стил. Зачудувачки Современ Модел. Изработени Од ЕОРК Источна Килими, Производители На Парична Казна Килими од 1979 година.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Nillight 18w LED Работа Светлина Бар Рамна Планината Поплава Светла Резервна Копија Задниот+Предниот Браник Led Светла За КАМИОН

Спецификација : 4 парчиња 18 W LED Работа Светлина Бар LED Моќ : 18w (6 x 3 W ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ LED ) Зрак Шема : Поплава

DEN 431.68

Powerstop KOE PSBKOE ЗАДЕН ДНЕВЕН ВОЗАЧ КОЧНИЦА КОМПЛЕТ Одговара изберете: ФОРД МУСТАНГОТ КОБРА СВТ, 1996 - ФОРД МУСТАНГОТ КОБРА

Powerstop ЗАДЕН ДНЕВЕН КОМПЛЕТ ЗА СОПИРАЊЕ На ВОЗАЧОТ Powerstop KOE1306 PSBKOE1306 ЗАДЕН ДНЕВЕН КОМПЛЕТ ЗА СОПИРАЊЕ На ВО

DEN 3.33