• Свеж
Галерија Птици Грабливки Харли Квин Пвц Фигура

Галерија Птици Грабливки Харли Квин Пвц Фигура

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Дијамант Изберете играчки порака! Харли се врати, и овој пат таа го доби својот чекан! Ѕвездата на Самоубиствениот Одред се враќа за Грабливи Птици, а оваа целосно нова Галерија НА ДЦ Пвц Диорама ја доловува во еден од нејзините сосема нови изгледи! Носејќи ролери и држејќи го својот заштитен знак чекан, оваа приближно 9-инчна скулптура На Харли е изработена од висококвалитетен пвц и има детални апликации за вајање и боја. Спакувано во полна боја прозорец кутија. Дизајниран од Шон Кнап и извајан Од Роко Тартамела. ДЦ Галерија Птици Грабливки Харли Квин Пвц Слика.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Powerstop KOE PSBKOE ЗАДЕН ДНЕВЕН ВОЗАЧ КОЧНИЦА КОМПЛЕТ Одговара изберете: ФОРД МУСТАНГОТ КОБРА СВТ, 1996 - ФОРД МУСТАНГОТ КОБРА

Powerstop ЗАДЕН ДНЕВЕН КОМПЛЕТ ЗА СОПИРАЊЕ На ВОЗАЧОТ Powerstop KOE1306 PSBKOE1306 ЗАДЕН ДНЕВЕН КОМПЛЕТ ЗА СОПИРАЊЕ На ВО

DEN 3.33