• Свеж
- ПРО ХС ПТ - Глава Заптивка Во Собата

- ПРО ХС ПТ - Глава Заптивка Во Собата

DEN 3147.68

Стока
Во продавницата

Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви дадат решенија за запечатување со перформансите и издржливоста професионалци доверба КОМЕРЦИЈАЛЕН СЛОЈ нелепливи заптивки против триење, мали површински гребнатини и несовршености. ТЕХНОЛОГИИТЕ ЗА ЗАПЕЧАТУВАЊЕ користат Ексклузивни иновации и технологии за запечатување со комерцијални материјали и уникатни карактеристики на дизајнот за да обезбедат супериорен печат за вашата поправка. НЕМА ДИЗАЈН на ВРАЌАЊЕ Челичното јадро помага да се елиминира потребата за враќање на завртките на главата. СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ Карактеристики графит или армирано влакно со кои се соочува материјал и челик оклоп за сила и издржливост. ДИЗАЈНИРАН ЗА НЕСОВРШЕНИ ПОВРШИНИ ЗА ЗАПЕЧАТУВАЊЕ Дизајниран и произведен специјално за околината за поправка за да помогне да се запечатат несовршените површини за запечатување.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Nillight 18w LED Работа Светлина Бар Рамна Планината Поплава Светла Резервна Копија Задниот+Предниот Браник Led Светла За КАМИОН

Спецификација : 4 парчиња 18 W LED Работа Светлина Бар LED Моќ : 18w (6 x 3 W ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ LED ) Зрак Шема : Поплава

DEN 431.68

Каишек Пластични Хард Школка Случај Компатибилен-Објавен MacBook Pro 16 Модел На ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Допир: Серија На Растенија

Mac Book Pro 16 " Капакот На Случајот (20202019)е само За Моделот Број А2141 Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел...

DEN 1.00