• Свеж
Скоч Пакување Запечатување Лента Рака Диспензерот, Сива

Скоч Пакување Запечатување Лента Рака Диспензерот, Сива

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Малиот, компактен диспензер за ленти има уред за сопирање што ви овозможува да нанесете напнатост на лентите за запечатување на кутијата за поцврста заптивка. Пластичната конструкција со големо влијание нуди издржливост и долготрајни перформанси. Диспензерот за ленти нуди 2" максимална ширина на лентата со 3 " јадро. Сечилото е заменливо. Рачен Диспензер За пакување/Лента За Запечатување, Компактен Диспензер За Сива Скоч И Брзо Полнење За Лента за Запечатување На Кутијата : Брзо полнење, компактен рачен диспензер со вградена сопирачка. Рака контурирана за удобност и контрола. Изработени од издржлива, сива пластика со големо влијание. Попрецизни пломби. Скоч диспензерот со 3" јадро. Лентата не е вклучена.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Женски Долна Облека Долна Облека Ноќница Мода Долна Облека Шиење На Телото Вез Длабок В Прашка За Вратот Боди Жени Модна Жена

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 78см / 30.71" Половината : 68см / 26.77" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 80см / 31.50" Пол�

DEN 223.84