• Свеж
Женски Жакард Три Градник Тенка Долна Облека Облека За Спиење

Женски Жакард Три Градник Тенка Долна Облека Облека За Спиење

DEN 447.52

Стока
Во продавницата

Големина : 80С Под Биста : 78-82см/30,71-32,28" Големина : 85С Под Биста : 83-87см/32,68-34,25" Големина : 90С Под Биста : 88-92см/34,65-36,22" Големина : 95С Под Биста : 93-97см/36,61-38,19" Нова Секси Долна Облека Карактеристики : ве молиме погледнете Го Описот На Предметот за детали за големината прилика : брачна ноќ, меден месец, ДЕНОТ НА Вљубените, Годишнина, спална соба, бања или за секој топол ноќен Мек И удобен Полиестер ОД тантела(Ве Молиме Дозволете Грешка Од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) За Облека за Спиење, Ноќна Облека, Брачна Ноќ, Меден Месец, Денот на Вљубените, Годишнина, Подароци За Невестински Туш, Забава За Долна Облека, Спална Соба, Спиење или Секоја Жешка Ноќ. Жените Чипка Градник и гаќи долна облека во собата. Денот на вљубените, брачна ноќ, меден месец, невестински, годишнини, датум ноќи, Божиќ, и секоја топла слатка ноќ. Нема да погрешите да го носите овој неверојатен подарок за вашиот љубовник. Ткаенина : Мека и удобна, ткаенината има одредено истегнување. симпатична и секси, мека и удобна за носење. Добро спарете се со секој фустан, здолниште, шорцеви и панталони.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Подплуг Женски Обични Дуксери Врвки За Влечење Со Долги Ракави Лесен Дуксер Со Качулка Копче Лабави Врвови За Пуловер

Нашиот ПОДПЛУГ содржи широк спектар На Есенска Зима; Пролетен Материјал : 100% Полиестер Боја : Повеќебојн

DEN 0.67