• Свеж
Инспиративни Монистра Пакет

Инспиративни Монистра Пакет

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Пластични монистра во бела боја со црни врежани зборови. Одлично за правење накит што изразува кој сте и што ве инспирира! Користете за акцентирање на бележници и многу други проекти. 144 вкупно парчиња, 18 секој од 8 значајни зборови : СРЕЌЕН, ЖЕЛБА, НАДЕЖ, СМЕА, МИР, ИЗДИГНУВАЊЕ, СЈАЈ, ЛОЈАЛЕН. Мониста се 12мм л х 10мм W со 3мм дупка. Пластични монистра во бела боја со црни врежани зборови. Одлично за правење накит што изразува кој сте и што ве инспирира! Користете за акцентирање на бележници и многу други проекти. 144 вкупно парчиња, 18 секој од 8 значајни зборови : СРЕЌЕН, ЖЕЛБА, НАДЕЖ, СМЕА, МИР, ИЗДИГНУВАЊЕ, СЈАЈ, ЛОЈАЛЕН. Монистра се 12мм.

Карактеристики на производот

Поврзани производи