• Свеж
Грда Стап 8 ' Сом Врти Прачка, Две Сом Прачка

Грда Стап 8 ' Сом Врти Прачка, Две Сом Прачка

DEN 287.84

Стока
Во продавницата

Грдиот Стик ја дизајнираше оваа серија специјално за сом. Сите Грди Стап прачки имаат Грдо Стап Јасен Врв за чувствителност, Грда технолошка конструкција за цврстина и издржливост и грди туф едноделни водичи од нерѓосувачки челик. Риболовот стана премногу убав. Неизгребани блескави бродови со мотори на нуклеарен погон. Прачки кои делуваат како расипани чистокрвни наместо работни коњи. Слики од риба направени за "лајкови" наместо врати во фрижидер. Време е да рибите онака како што треба да се направи, со цврста, издржлива опрема изградена за да обезбеди десет неверојатни слики од риби за секој од некои денди што држи фенси прачка и прсти. Време е да рибите грдо. ГРДА СТАП 8' СОМ СОМ ПРАЧКА : Специјално Дизајниран за сом, балансирање чувствителност и издржливост. Од креаторите на серијата #1 прачка во светот. РЕЈТИНГ НА ЛИНИЈА од 15-30 ФУНТИ, СРЕДНА ТЕШКА МОЌНОСТ, УМЕРЕНО БРЗО ДЕЈСТВО : Изградено тешко за да се спротивстави на она што е следно. Наведуваш рејтинг од 1/2-3 мл. ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА : Конструирана од графит и фиберглас за прачка со помала тежина, притоа одржувајќи ја легендарната цврстина и цврстина. 7 ИЗДРЖЛИВИ ВОДИЧИ : едноделните водичи од нерѓосувачки Челик од нерѓосувачки челик обезбедуваат одлична отпорност на корозија и издржливост и ги елиминираат скокачките испис за време на груб третман. РОЛНА СЕДИШТЕ : Конвенционалните ролна седиште нуди удобност и доверба. УДОБНО ДРЖЕЊЕ : РАЧКАТА НА ПРАЧКАТА ТИП-Б ЕВА е лесна и отпорна на лизгање. Вклучен гумен гимбал за стабилност на држачот на прачката, така што дури и најголемиот сом нема да ја извлече вашата прачка од чамецот. Две парчиња риболов ПРАЧКА карактеристики Грди Стап Јасен врв дизајн за сила и чувствителност. 7 ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА : Грдите Стапчиња За Риболов се покриени со 7-годишна гаранција нема да најдете никаде на друго место.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Powerstop KOE PSBKOE ЗАДЕН ДНЕВЕН ВОЗАЧ КОЧНИЦА КОМПЛЕТ Одговара изберете: ФОРД МУСТАНГОТ КОБРА СВТ, 1996 - ФОРД МУСТАНГОТ КОБРА

Powerstop ЗАДЕН ДНЕВЕН КОМПЛЕТ ЗА СОПИРАЊЕ На ВОЗАЧОТ Powerstop KOE1306 PSBKOE1306 ЗАДЕН ДНЕВЕН КОМПЛЕТ ЗА СОПИРАЊЕ На ВО

DEN 3.33