• Свеж
Братц: Важнича Вашата Мода, Xbo Еден, Целосно Игри, 819338022444

Братц: Важнича Вашата Мода, Xbo Еден, Целосно Игри, 819338022444

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Станете вашиот омилен лик Од Братц и започнете авантура со глобус за да го изградите најкул модното списание. Почнувајќи од вашиот роден град Стилсвил, изберете го вашиот лик од оригиналниот Пакет Брац-Јасмин, Клои, Жад или Саша-и запалете патека додека ги бркате најголемите приказни, преземате потраги за да им помогнете на новите пријатели и играјте забавни мини игри полни со братство! Истражете три од најстилските локации – Барселона, Сеул и Стилин Соире-и искористете ги парите што ќе ги заработите за да го прилагодите вашиот карактер со врвни моди. Ниту еден стил не е премногу див за модерниот свет На Братц! * ПРИДРУЖЕТЕ СЕ НА ПАКЕТОТ БРАТЦ • - Играјте како девојки со страст за модата – Јасмин, Клои, Жад и Саша. • ИМАЈТЕ МОДНА АВАНТУРА – Истражувајте, стекнувајте нови пријатели, играјте игри и преземајте потраги додека известувате за најкул списание. * ПОСТАВЕТЕ НОВИ ТРЕНДОВИ-Прилагодете Го Братц со стилски моди што ги воодушевуваат вашите социјални следбеници • * ПАТУВАЈТЕ НИЗ СВЕТОТ-Вашето патување за да станете најдобриот репортер ќе ве однесе од Стилсвил до Барселона, До Сеул и Стајлин Соире.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Каишек Пластични Хард Школка Случај Компатибилен-Објавен MacBook Pro 16 Модел На ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Допир: Серија На Растенија

Mac Book Pro 16 " Капакот На Случајот (20202019)е само За Моделот Број А2141 Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел...

DEN 1.00