• Свеж
Дефлекто Во Секое Време-Користете Подлога За Стол За Тврд Под, Правоаголен, Повеќебоен

Дефлекто Во Секое Време-Користете Подлога За Стол За Тврд Под, Правоаголен, Повеќебоен

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Декоративниот претседавач е дизајниран со шема за имитирање на популарната, Светло Обоена Буци Волна и Природни килими Од Јута и обезбедување текстура површина за да се спречи лизгање. Идеален за секоја канцеларија и изгледа одлично со мебел од природно дрво. Правоаголната винилна подлога го штити вашиот под од абење. Користете претседавач на тврди подни површини, како што се дрво, плочки и винилни подови. Претседавачот се одликува со необработен грб и прави рабови на страна за рамномерно поставување во непосредна близина на другите претседатели. Дефлекто Харбор Поинте Буци Волна Јута Декоративен Претседавач За Тврди Подови Заштитен винил за да се спречи абење и продолжување на животот на тепихот. Печатен, декоративен дизајн ја персонализира вашата канцеларија со елеганција и стил. Средна тежина за честа употреба на теписи дебели до 1/2". Печатениот дизајн нема да носи или избледува со текот на времето. Лесно лизгање тркалачка површина за движење на стол без напор.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Warners® Блажен Бенефиции Копа-Слободен Удобност Бенд Со Беспрекорна Водат Безжична Лесно Наредени Удобност Градник RM0911W

Смири се Чувајте го удобно Дизајниран да одговара на вашата форма со ткаенина за истегнување, Овој Блаж�

DEN 2.33