• Свеж
Дополнителна Тешка 20-Годишна Зелена Зимска Покривка За Кружни Надземни Базени

Дополнителна Тешка 20-Годишна Зелена Зимска Покривка За Кружни Надземни Базени

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Брачниот Другар За Базен Екстра Тешкиот Надземен Капак за Базен го штити вашиот базен за време на суровите зимски услови. Овој професионален квалитет, екстра тежок, полиетиленски капак ги блокира сите нечистотии и остатоци во текот на зимата. Дополнителниот тежок капак го спречува растот на алгите со блокирање НА УВ зраците да влезат во вашиот базен. Сопствениците на базени кои Користат Партнер За Базен Екстра Тешка Покривка За Базен и го затвораат својот базен со соодветни хемикалии за презимување, ќе имаат чист базен во пролетта што лесно ќе се отвори. Секогаш се препорачува да го отворите базенот до средината до крајот На Мај. Овој капак има преклопување од четири стапки што го олеснува инсталирањето. Громовите се поставуваат на секои четири стапки и треба да се користат со вклучениот кабел и крик. Овој висококвалитетен, лесен капак со топлински запечатени шевови е изграден да трае подолго. На Базен Колега Екстра Тешки Надземни Базен Покритие доаѓа со 20 годишна гаранција. Дополнителна Тешка 20-Годишна Зелена Зимска Покривка За Тркалезни Надземни Базени : Професионален квалитет, екстра тежок, полиетилен. 4 ' преклопување за лесна инсталација. Сите шевови се запечатени со топлина за подобри перформанси. 20 годишна гаранција.

Карактеристики на производот

Поврзани производи