• Свеж
Евелин И Зои Традиционален Метал Широк Обод Маса Светилка Со Макара Систем

Евелин И Зои Традиционален Метал Широк Обод Маса Светилка Со Макара Систем

DEN 511.84

Стока
Во продавницата

Користи основна сијалица Е26 со максимална моќност од 60 вати. Оценето за ЕДНА сијалица СО БЛЕСКАВО СВЕТЛО ОД 60 W; СИЈАЛИЦА ПРЕДВОДЕНА ОД 9 W, флуоресцентна сијалица ОД 13 W (CFL) или ЛЕД сијалица со САМО баласт 9 W. Компатибилен со паметни светилки како Што Се Filips Hue, LIFX, IOTTY, TP-Link, Texsens, Flux, Samsung Smart Things, Wi Z И C од GE. Системот на макара додава мобилна, Прилагодлива динамика на ова парче. Поцрнетите бронзени тонови го одржуваат ова парче недооценено, но рафинирано. Исчистете со мека, сува крпа; нема груби хемикалии или абразивни материјали за чистење. Сијалицата не е вклучена.

Карактеристики на производот

Поврзани производи