• Свеж
Поедноставете Ја Фиоката За Возрасни Тесни Гради За Складирање Во Сива Неткаен Финиш

Поедноставете Ја Фиоката За Возрасни Тесни Гради За Складирање Во Сива Неткаен Финиш

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Додадете дополнителен простор за фиоки насекаде со Поедноставените Гради за Складирање. Дизајниран е со четири фиоки од неткаен материјал и работна горна површина. Ова е совршен додаток на секоја соба во куќата. Издржлива челична рамка ја прави оваа ставка цврста, додека обичниот тенок дизајн овозможува оваа ставка лесно да се вклопи насекаде. Ставете го веднаш до вашиот кревет за да дејствувате како ноќен штанд и чувајте ги најважните работи во спалната соба, напикајте го во плакарот за да држите маици и чорапи или ставете го во бањата за да ја чувате косата и додатоците за бања. Поедноставување 4 Фиока Тесни Градите За Складирање Во Сива боја. Димензии : 7.9 "х 18.9 " х 29.7". Четири дише, неткаен фиоки. Издржлива челична рамка со цврста, работна површина. Лесен за склопување, вклучен е целиот хардвер. Печатени фиоки од јута. Боја : Сива.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Женски Долна Облека Долна Облека Ноќница Мода Долна Облека Шиење На Телото Вез Длабок В Прашка За Вратот Боди Жени Модна Жена

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 78см / 30.71" Половината : 68см / 26.77" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 80см / 31.50" Пол�

DEN 223.84