• Свеж
ЛЕО89725, Гумени Зафат Пластични Клипборди, Секој, Неонски Зелени

ЛЕО89725, Гумени Зафат Пластични Клипборди, Секој, Неонски Зелени

DEN 159.84

Стока
Во продавницата

Таблата со исечоци има клип со низок профил со гумен стисок за безбедно држење на хартијата и кука за извлекување за закачување. Практични, 12" владетелите на рабовите ги обложуваат двете страни на проѕирната таблата со исечоци. Може да се измери во инчи со 1/16" дипломирање од едната страна и во сантиметри од другата страна. Таблата со исечоци со големина на букви е изработена од цврста, издржлива пластика обликувана со вбризгување со мазни рабови.Клип Гумени Зафат Пластични Клипборди, 1 Секој (Количина) клип Со Низок профил со Гумени рачки обезбедува хартии без оштетување. Цврстата пластична конструкција обезбедува издржлива површина за пишување. Куката за повлекување нуди удобна опција за складирање за да се задржи на дофат. Дизајниран за употреба со документи со големина на букви.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Женски Долна Облека Долна Облека Ноќница Мода Долна Облека Шиење На Телото Вез Длабок В Прашка За Вратот Боди Жени Модна Жена

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 78см / 30.71" Половината : 68см / 26.77" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 80см / 31.50" Пол�

DEN 223.84