• Свеж
Собранието На Закачалката За Пумпа за гориво Одговара: 1987 - ФОРД Ф150, 1987 - ФОРД Ф250

Собранието На Закачалката За Пумпа за гориво Одговара: 1987 - ФОРД Ф150, 1987 - ФОРД Ф250

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Склоп На Закачалка За Пумпа за гориво Собранието На Закачалката На Пумпата За Гориво Одговара : 1987-1989 Форд Ф150 8 Цил 5 Л 1987-1989 ФОРД Ф250 8 Цил 7,5 Л 1988-1989 ФОРД Ф350 6 Цил 4,9 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Карактеристики на производот

Поврзани производи