• Свеж
Констанца Плетенка Кадифен Бушава Површина Килим, Бела Беж, 7' 7 ' Плоштад

Констанца Плетенка Кадифен Бушава Површина Килим, Бела Беж, 7' 7 ' Плоштад

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Достапно во повеќе бои и големини. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. 60% Волна, 20% Памук, 15% Јута, 5% Полиестер. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се спречи менување и лизгање. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Кадифен И Густ Куп Совршен За Декор За Живеење И Спална Соба. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Новите волнени килими пролеани како природна последица од тоа како се направени; вакуумирајте нов волнен килим 1-2 пати неделно во првите неколку недели користејќи правосмукалка со низок притисок без шипки за тепање; вакуумирајте во правец на купот, а не против него; не влечете лабави краеви или залутани петелки, прицврстете ги со ножици за да ги отстраните.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Каишек Пластични Хард Школка Случај Компатибилен-Објавен MacBook Pro 16 Модел На ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Допир: Серија На Растенија

Mac Book Pro 16 " Капакот На Случајот (20202019)е само За Моделот Број А2141 Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел...

DEN 1.00

Капсула Случај Компатибилен со iPhone Pro Ma [Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола За Заштита

Оваа Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола Заштитен Црн Капак На Куќиште

DEN 1279.20

Подплуг Женски Обични Дуксери Врвки За Влечење Со Долги Ракави Лесен Дуксер Со Качулка Копче Лабави Врвови За Пуловер

Нашиот ПОДПЛУГ содржи широк спектар На Есенска Зима; Пролетен Материјал : 100% Полиестер Боја : Повеќебојн

DEN 0.67