• Свеж
Nillight 18w LED Работа Светлина Бар Рамна Планината Поплава Светла Резервна Копија Задниот+Предниот Браник Led Светла За КАМИОН АВТОМОБИЛ БРОД SUV 4WD UTE ATV 4X4, Година Гаранциј

Nillight 18w LED Работа Светлина Бар Рамна Планината Поплава Светла Резервна Копија Задниот+Предниот Браник Led Светла За КАМИОН

DEN 431.68

Стока
Во продавницата

Спецификација : 4 парчиња 18 W LED Работа Светлина Бар LED Моќ : 18w (6 x 3 W ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ LED ) Зрак Шема : Поплава Зрак Влезен Напон : 9-30 V DC (одговара 12v, 24v возила) Работен Век : Над 30,000 часа Работна Температура : -40~85 Степени Целзиусови LED Температура НА БОЈАТА : Чиста Бела 6000 K-6500k Материјал : 6063 Алуминиум профил на легура, висококвалитетни лед чипови, ВОДООТПОРНА СТАПКА НА Леќи За Компјутер : ip67; Водоотпорен, Отпорен НА Прашина, Отпорен НА Земјотреси И Антикорозивен. Апликации : Осветлување Надвор Од Патот : Џип, 4х4, Автомобил, АТВ, ХИВ, ТЕРЕНЕЦ, Камион, Мотоцикли, Приколка, Вилушкар, Воз, Брод, Автобус, надворешно осветлување итн. Друго Осветлување : Багер, Дозер, Ролери За Патишта, Кран, Трактор, Жетвар, Вежба За Жито, Машина за Снег, Противпожарно возило, Возило За Спасување, Осветлување На Рударството, Осветлување На Градежништвото итн. Осветлување На Домаќинството : Градина, Двор, Гаража, Внатрешно Осветлување. (Забелешка : Користете трансформатор/конвертор на напон за да ја претворите НАИЗМЕНИЧНАТА СТРУЈА 110-120 V во DC 12 V за внатрешна употреба.) Забелешка : тие се резервни делови. Не Е Одобрено. Не користете Ако Е Потребно д. О. Т. Само за употреба надвор од патот. Пред да го инсталирате овој производ, проверете ги вашите државни/провинциски и локални/општински закони и прописи. Универзална Резервна Копија На Обратен Браник ПРЕДВОДЕНА Од Теренски светла. Материјал со висока јачина и конструкција од легура на алуминиум, одлични перформанси со долг животен век. Совршен Флеш Монтирање Стил Инсталација Карактеристики. Нерешено со ниска струја-нема штети на батеријата и заштеда на гас. Соодветен дизајн на вертикални перки за подобро ладење. Ве молиме проверете дали имате доволно простор за инсталација!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Каишек Пластични Хард Школка Случај Компатибилен-Објавен MacBook Pro 16 Модел На ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Допир: Серија На Растенија

Mac Book Pro 16 " Капакот На Случајот (20202019)е само За Моделот Број А2141 Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел...

DEN 1.00

Подплуг Женски Обични Дуксери Врвки За Влечење Со Долги Ракави Лесен Дуксер Со Качулка Копче Лабави Врвови За Пуловер

Нашиот ПОДПЛУГ содржи широк спектар На Есенска Зима; Пролетен Материјал : 100% Полиестер Боја : Повеќебојн

DEN 0.67