• Свеж
Калифорнија Чадор 7. фт. Алуминиумски Јака Навалување Пацифика Патио Чадор

Калифорнија Чадор 7. фт. Алуминиумски Јака Навалување Пацифика Патио Чадор

DEN 1118.40

Стока
Во продавницата

Ажурирајте го вашиот надворешен простор за живеење засенчувајќи го со Овој Калифорниски Чадор 7,5 стапки. Алуминиумски Јака Навалување Пацифика Патио Чадор. Овој луксузен чадор за двор се одликува со автоматски дизајн на навалување и луксузен систем за подигнување на чудак. Премиерот градежните карактеристики вклучуваат заковани и армирани ребра, издржлив алуминиумски столб и единствен отвор за ветер. Крошната на овој чадор е изработена од ткаенина Пацифика, која е полиестер обоен во раствор кој се спротивставува на избледување, гниење и мувла. Доаѓа во низа бои кои ќе останат живописни сезона по сезона. За Пацифика ткаенина : полиестерска ткаенина обоена со раствор, која е усовршена за употреба со нашиот квалитетен чадор. Комерцијалниот избор нуди огромни можности за варијации на бои и ткаенини во сенка за изведба. Карактеристики на оваа понуда за Чадор Пацифика : 4 години гаранција за отпорност на избледување 4 години гаранција за гниење и мувла Голема низа модерни и популарни избори Во боја Домашна достапност Најбрзо време на водење Во Индустријата Димензии : 90 дијамант. x 102h во. Крошна нијанси 36-во. широка маса. Чадор од Ткаенина Од Пацифика отпорен на временски услови. Изберете од достапните опции за боја. 1.5-во. алуминиумски столб во избор на достапна завршница. Делукс чудак лифт систем. Напреден систем за навалување на јаката. Засилени, заковани ребра од фиберглас. Единствен отвор за ветер. 5-годишна гаранција на производителот против избледување.

Карактеристики на производот

Поврзани производи