• Свеж
Никол Милер Мелоу Клуб Текстура Скриени Јазиче Врвот Завеса Панел Пар, 54х84, Паун Сино

Никол Милер Мелоу Клуб Текстура Скриени Јазиче Врвот Завеса Панел Пар, 54х84, Паун Сино

DEN 447.84

Стока
Во продавницата

Панелите за завеси на прозорецот Никол Милер Мелоуб нудат допир на модерна елеганција и софистицираност на вашиот декор. Текстурираните панели за ленен изглед се конструирани за да овозможат минимална природна светлина да се филтрира во вашата соба. Овие панели убаво ќе се завесат од вашата омилена шипка за завеси за 7 скриени јазичиња по панел или 3,5" зашиен џеб од прачка. Панелите за завеси на прозорецот Никол Милер Мелоуб нудат допир на модерна елеганција и софистицираност на вашиот декор. Вклучува : Две (2) завеса панели. Завеси од 7 скриени јазичиња или 3,5" зашиени во џеб од прачка; секој панел зашиен со 4 "горниот раб и 3" долниот раб. Се препорачува да нарачате 2 до 3 пати ширина на прачка за правилен изглед и полнота. Упатства за нега : завеси за третман на прозорци за чистење и/или миење раце. Користете железо на тивок оган за да ги исправите и отстраните наборите/брчките од пакувањето.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Елитен Гурмански Макси-Матичен Електричен Шпорет За Ориз Со Внатрешно Тенџере Од Нерѓосувачки Челик Прави Супи, Чорби, каша,

Дали знаевте дека шпоретот за ориз е оригиналниот мултишпорет? Елитниот Гурмански 10чаша Луксузен Шпоре

DEN 959.84

Каишек Пластични Хард Школка Случај Компатибилен-Објавен MacBook Pro 16 Модел На ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Допир: Серија На Растенија

Mac Book Pro 16 " Капакот На Случајот (20202019)е само За Моделот Број А2141 Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел...

DEN 1.00

Nillight 18w LED Работа Светлина Бар Рамна Планината Поплава Светла Резервна Копија Задниот+Предниот Браник Led Светла За КАМИОН

Спецификација : 4 парчиња 18 W LED Работа Светлина Бар LED Моќ : 18w (6 x 3 W ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ LED ) Зрак Шема : Поплава

DEN 431.68