• Свеж
Моќност Запре Пред Акции Замена На Сопирачките Рампа И Роторот Комплет 2006-Хонда Граѓански KCOE2558A

Моќност Запре Пред Акции Замена На Сопирачките Рампа И Роторот Комплет 2006-Хонда Граѓански KCOE2558A

DEN 5486.08

Стока
Во продавницата

Проверете ја компатибилноста Со Вашето возило Кликнете Овде Комплетите за замена На сопирачките за Напојување со дебеломер вклучуваат комплетен сет На ротори на сопирачките За дискови За автоспецијалност, комплет за подлоги за сопирачки, дебеломер на сопирачките, хардвер за инсталација и подмачкување на сопирачките. Керамичките влошки за сопирачките се со ниска прашина и без бучава. Роторите се фрлаат користејќи ја најдобрата металургија Г3000 со строги толеранции НА ОЕ - што ги прави совршена, надградба на завртки без потреба да се прават никакви модификации. Тие се ненасочни роторот површина со 100% мелница рамнотежа. Клештите на сопирачките се темелно проверени за квалитет и безбедност, тестирани под притисок за да се спречат протекување, ГУМА СО ВИСОКА температура ЕПДМ за продолжен век на траење и премиум силиконско подмачкување обезбедува непречено функционирање. Комплетот За сопирачки За Замена На акции Со дебеломер се совршени за потрошувачот кој е свесен за буџетот и бара комплетен комплет за сопирачки за замена на залихите! Роторот На Сопирачката За Замена на Струја И Комплетот За Подлога Со Дебеломер • Подлога За сопирачка За Замена На Залиха Z17, ротор, дебеломер и хардверски комплет е замена на залихите свесни за буџетот за вашето возило со дневно управување . • Комплет вклучува сет На Z17 Еволуција јаглеродни влакна керамички ниско-прашина сопирачки влошки направени со керамичка формула која потврдена преку 3-та партија тестирање во САД . • ОЕ, или оригинална опрема, стилски ротори кои се 100% Мелница Избалансирани и прецизно направени за да одговараат на вашето специфично возило . * Клештите се темелно проверени за квалитет и безбедност • * Го вклучува целиот хардвер неопходен за целосна инсталација на комплет за сопирање што ќе ги врати оригиналните перформанси на сопирање на вашето возило • • Одговара : Хонда Граѓански 2011-2006.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Женски Долна Облека Долна Облека Ноќница Мода Долна Облека Шиење На Телото Вез Длабок В Прашка За Вратот Боди Жени Модна Жена

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 78см / 30.71" Половината : 68см / 26.77" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 80см / 31.50" Пол�

DEN 223.84

Капсула Случај Компатибилен со iPhone Pro Ma [Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола За Заштита

Оваа Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола Заштитен Црн Капак На Куќиште

DEN 1279.20