• Свеж
Атлетик МОРНАРИЦА Возрасни Долги Ракави Маица

Атлетик МОРНАРИЦА Возрасни Долги Ракави Маица

DEN 399.84

Стока
Во продавницата

Оваа спортска кошула има атлетски фонт " МОРНАРИЦА " напред во злато На Маица Со Долги Ракави За Возрасни. Снимено вратот и рамената. Двојно зашиени ракави и долни рабови, четвртина свртено тело. Печатени во И испратени ОД САД на увезена облека. Машинско перење ладна вода, не користете белило. Падне сува ниска температура. Не железо декорација. Групата За Облека Панда е сертифициран мал бизнис. Покријте го зашиениот врат; лента рамо до рамо. Дише 6,1 Унца ткаенина. Шиење со двојна игла. Печатени ВО САД.

Карактеристики на производот

Поврзани производи