• Свеж
Лејлајреј Модни Жени Мажи Дишење Плажа Бејзбол Капа Хип Хоп Шапка Сонце Шапка

Лејлајреј Модни Жени Мажи Дишење Плажа Бејзбол Капа Хип Хоп Шапка Сонце Шапка

DEN 255.20

Стока
Во продавницата

Модни Жени Мажи Дише Плажа Бејзбол Капа Хип Хоп Капа Сонце Шапка Спецификација : 100% сосема нов и висококвалитетен пол : Неутрален Материјал : 65% памук+35% обем На Полиестерхед : 56-62см/22,1-24,4"Модерен, Трендовски и Лесен за носење.Многу нежен и мек—удобен е за носење и одржување стилски!Симпатична стил уште и стилски, топла и популарна сега!Забелешка : поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме разберете пакетот вклучува : 1x Baseball капа Мултифункционален. Лесно За Чистење. Лесен за употреба. Лесен за Чување. Погодно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи