• Свеж
Елитен Гурмански Макси-Матичен Електричен Шпорет За Ориз Со Внатрешно Тенџере Од Нерѓосувачки Челик Прави Супи, Чорби, каша, Житарки и Житарки, варени чаши, Црни

Елитен Гурмански Макси-Матичен Електричен Шпорет За Ориз Со Внатрешно Тенџере Од Нерѓосувачки Челик Прави Супи, Чорби, каша,

DEN 959.84

Стока
Во продавницата

Дали знаевте дека шпоретот за ориз е оригиналниот мулти-шпорет? Елитниот Гурмански 10-чаша Луксузен Шпорет За Ориз со Послужавник За Пареа и Внатрешно Тенџере од Нерѓосувачки Челик ги готви сите видови вкусен совршен, мек ориз, солени супи и чорби, вкусна овесна каша, зачинето чили и многу други намирници. Можете да готвите вкусни јадења мали и големи како професионален готвач користејќи и послужавник за пареа и тенџере за готвење. Не трошете време повеќе стоејќи над тенџере што врие само додадете ги состојките ВО ERC-2010Б, притиснете "готви" и автоматски ќе се префрли За Да Се Загрее Кога ќе заврши циклусот на готвење, така што секогаш има топол оброк подготвен за вашето семејство и пријатели. Не грижете се за чистењето, отстранливиот сад од нерѓосувачки челик 304 од хируршки степен ќе се погрижи чистењето да биде едноставно како 1, 2, 3! . Голем капацитет, гответе до 10 чаши ориз, супа, чорба, чили или многу други намирници. Мулти-шпорет, готви ориз и пареа зеленчук или друга храна во исто време. Можете исто така да јадете риба на пареа или друго месо за поздрава исхрана КАПАЦИТЕТОТ од 4 ЧАШИ е идеален за секоја домашна кујна. Вклучува вграден слив за дожд во капакот за да можете лесно да додадете течни состојки за време на работата за преливи и сосови. ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ готви до 10 чаши варен ориз за целото семејство и многу повеќе. Овој шпорет за ориз содржи до 5 чаши суров ориз и 10 чаши варен ориз - доволно за повеќе порции. Тешка градба. Издржлив. Отстранлив сад за готвење од нерѓосувачки челик за лесно чистење. Чувајте ја топлата функција за да ја одржувате храната свежа пред сервирање. Калено стакло капак за погодно гледање на циклусот на готвење. Вклучува шпатула И мерна чаша Подгответе цели оброци со еден мал апарат. Лесно ракување, додадете состојки, притиснете "готви" и автоматски ќе се префрли за да се загрее кога ќе заврши циклусот на готвење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Каишек Пластични Хард Школка Случај Компатибилен-Објавен MacBook Pro 16 Модел На ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Допир: Серија На Растенија

Mac Book Pro 16 " Капакот На Случајот (20202019)е само За Моделот Број А2141 Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел В

DEN 1.00