• Свеж
Goodtrip GR-Перформанси 275 45R 110v XL Патничка Гума

Goodtrip GR-Перформанси 275 45R 110v XL Патничка Гума

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Goodtrip GR-66 275/45 R20 110 V XLOVERVIEWGoodtrip ' S GR-66 е гума за изведба која е наменета за употреба на купеа, седани и Кув во потопли временски услови. Асиметричната шема на шарите ги подобрува перформансите на влечење и ракување на влажни и суви патишта, а големите блокови НА рамената НА ГР-66 ставаат повеќе гума на патот за да ги зголемат можностите за свиоци, дури и при возење со поголема брзина. Дизајниран за употреба на купеа, седани и Кув во потопли временски услови; не треба да се користи кога температурите се постојано под 45 степени Целзиусови. Изграден со асиметрична шема на шарите што ги подобрува перформансите на влечење и ракување на влажни и суви патишта. Се одликува со големи блокови на рамената кои ставаат повеќе гума на патот за да ги зголемат можностите за свиоци, дури и при возење со поголема брзина. Четири широки жлебови ја исфрлаат водата од гумата за да го намалат ризикот од хидропланирање на влажни патишта. Специјалното гумено соединение го зголемува држењето и перформансите во влажни и суви услови. Големина : 275/45Р20. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Gogroove Audiohm iD Слушалки За Слушалки Со Микрофон Без Раце, Изолација На Бучава И Вклучена Кадифена Торба За Носење, Црвена

Gogroove audiohm i DXслушалки со Микрофон Клучни Карактеристики И Придобивки : Зачудувачки аудио и ненадмината у

DEN 385.76