• Свеж
Бензара Може Преодна Странична Маса

Бензара Може Преодна Странична Маса

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Мешавина од медиуми и завршетоци ја позајмува Преодната Странична Маса На Бензара впечатлив допир што ќе ви се допадне. Оваа странична маса има метална рамка со украсени детали за лизгање за класична привлечност. Неговиот цврст дрвен врв и две долни полици имаат топла завршница од цреша што се спојува со металната основа. Димензии : 22w x 22 D x 26.5 H во. Метал, калено стакло и конструкција од цврсто дрво. Дрво спортови убав цреша кафеава завршница. Металните нозе имаат елегантно лизгање. Класичен стил.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Gogroove Audiohm iD Слушалки За Слушалки Со Микрофон Без Раце, Изолација На Бучава И Вклучена Кадифена Торба За Носење, Црвена

Gogroove audiohm i DXслушалки со Микрофон Клучни Карактеристики И Придобивки : Зачудувачки аудио и ненадмината у

DEN 385.76