• Свеж
Најдоброто предиво на бебето-киви, Пк 10, Мери Максим

Најдоброто предиво на бебето-киви, Пк 10, Мери Максим

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Марија максим-бебиња најдобро предиво.Совршено за се бебе.Тежина категорија : 2 85% акрилик/15% tencel 1-3/4oz/50g 160yd/146m. Мерач : 22st x 30r = 4in/10cm на големина us6/4mm плетење игли.Препорачана големина на кука за капчиња г6/4мм. Нега : машинско перење нежно суво рамно.Увезени. Мери МАКСИМ-Најдоброто Предиво На Бебето. Совршено за се бебе. Тежина категорија : 2, 85% акрилик/15% tencel, 1-3/4oz/50g, 160yd/146m. Мерач : 22st x 30r = 4in/10cm на ГОЛЕМИНА US6/4mm плетење игли. Препорачана големина На кука За капчиња Г6/4мм. Нега : машинско перење нежно, суво рамно. Увезени. ШКУ : БМВ20459075.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Подплуг Женски Обични Дуксери Врвки За Влечење Со Долги Ракави Лесен Дуксер Со Качулка Копче Лабави Врвови За Пуловер

Нашиот ПОДПЛУГ содржи широк спектар На Есенска Зима; Пролетен Материјал : 100% Полиестер Боја : Повеќебојн

DEN 0.67

Елитен Гурмански Макси-Матичен Електричен Шпорет За Ориз Со Внатрешно Тенџере Од Нерѓосувачки Челик Прави Супи, Чорби, каша,

Дали знаевте дека шпоретот за ориз е оригиналниот мултишпорет? Елитниот Гурмански 10чаша Луксузен Шпоре

DEN 959.84